KLUBOVÉ FOCENÍ MLÁDEŽE

Datum: 22. 9. 2020

• Klubové focení – týmové foto + kartičky jednotlivců, proběhne místo tréninkových jednotek v pondělí 28. září 2020.
  • 16:00 - 16:55 STARŠÍ PŘÍPRAVKA
  • 17:00 - 18:00 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
  • Děti se budou fotit v klubových dresech, proto prosím rodiče, aby byli co nejvíce nápomocní s oblékáním svých ratolestí. Ihned po vyfocení jednotlivců odevzdejte klubový dres vedoucí přípravky. Po převlečení zpět do svého dresu jde dítě trénovat.
  • Rodiče nezapomeňte si roušku, jinak se Vaše dítě nebude moct fotit jako jednotlivec.
  • V případě, pokud bude mít někdo z dětí příznaky Covid-19, tj. zvýšenou teplotu, kašel, bolesti svalů, hlavy, průjem, zvracení atd. nebo pokud byly děti v kontaktu s někým, kdo tyto příznaky má nebo mají nařízenou karanténu, dále také, pokud byli v kontaktu s člověkem s prokázaným onemocněním Covid-19  či nařízenou karanténou, aby se focení v souvislosti s koronavirovou epidemií neúčastnili! Samozřejmě toto upozornění platí i pro všechny dospělé, kteří se focení zúčastní.
Děkuji H. H.