OBJEDNÁNÍ FOTEK

Datum: 2. 10. 2020

Vážení trenéři, rodiče, hráči týmů :

Náhledy fotek se postupně nasouvají na objednávkový systému max. do neděle 4.10.2020 včetně juniorů a Dorostu, kteří se fotí v pátek 2.10.2020  www.objednejkarticky.cz

Kód pro vstup do vaší třídy je prostřednictvím jedinečného kódu, který je pouze pro tuto třídu. Zadávejte kód ručně ne kopírováním. Může se stát, že zkopírovaný kód systém nepřijme.

Třída – tým:         Kód pro vstup    :

Starší přípravka:     1kjbv6

Mladší přípravka:    bn3mb9

Máte možnost výběru ceníku S kartičkama a Bez kartiček

Objednávku je nutné mít uzavřenou. Po odkliknutí  „Objednat“ , se Vám objeví na obrazovce , že byla objednávka úspěšně vytvořena a taky Platební údaje. Vše vám přijde i na váš email.

Platbu za objednávku doporučujeme uhradit neprodleně, vzhledem k datu uzavření všech objednávek klubu s Dopravou Zdarma.

Objednání: Jeden hráč- jedna objednávka. Nelze do jedné objednávky dostat více hráčů, i když to jsou sourozenci.

Prosím nezapomeňte užívat diakritiku(háčky a čárky) ve vyplňování objednávky

Neopravujeme žádnou chybu na náhledu pouze pokud nesedí Příjmení k obličeji (napište do emailu).  Náhledy jsou pouze informativní pro vás. Co si napíšete do objednávky, to budete mít na objednaných produktech

Uzavření objednávek pro dopravu ZDARMA : 18.října 2020  23:59

Uzavření objednávek s placenou dopravou  : 31.ledna 2021 23:59  !! PO TOMTO DATU BUDE VÝMAZ-SKARTACE VŠECH FOTEK KLUBU !

Potřebujete-li s něčím poradit Volejte 736 243 763 nebo pište na kocourek@kartickyhracu.cz uveďte svoje tel. číslo . Rychlejší komunikace.

Děkuji a přeji pohodovou práci s našim Objednávkovým systémem.

Za Tým KartičkyHráčů

Pavel Kocourek