Dorost jako první otevírá play off! Vyzve Spartu!

Jako první z vítkovických týmů zahájí boje play off dorost. Modro-bílé čeká vyhrocená, ale zároveň vyrovnaná bitva se Spartou Praha. Série na dvě vítězná utkání startuje v hlavním městě v pátek 10. března.

Play off je tady! Jako první z Vítkovic do něj zasáhnou dorostenci. Ty čeká vyhrocená bitva, která ale zároveň má podtitul papírově nejvyrovnanější. V souboji osmého s devátým celkem totiž Ostravané vyzvou pražskou Spartu.

Osmifinále se hraje na dvě vítězství, začíná se na ledě lépe postaveného celku. Série mezi Spartou a Vítkovice začíná v pátek v Praze, odveta je na programu v Ostravě v neděli 12. března od 15 hodin na hlavní ploše OSTRAVAR ARÉNY. Případný rozhodující 3. zápas by se hrál opět v Praze v úterý 14. března.

Série mezi Spartou a Vítkovicemi má podtitul nejvyrovnanější proto, že se v ní potkávají dva tabulkoví soupeři. Navíc oba vzájemné zápasy ze základní části byly vcelku vyrovnané, v tom prvním se po přestřelce radovala Sparta 6:4, ve druhém měly navrch Vítkovice v samostatných nájezdech 3:4.

Extraliga dorostu

PLAY OFF – osmifinále