Obvod Ostrava-Jih finančně podpořil vítkovickou mládež

Městský obvod Ostrava-Jih finančně podpořil spolek HC VÍTKOVICE RIDERA - provozovatele žákovských a mládežnických hokejových týmů z účelové dotace v rámci dotačního programu v oblasti školství a vzdělávání a kultury; volného času dětí a mládeže a prevence kriminality; sportu; sociální péče.

I vzhledem k tomu, že HC VÍTKOVICE RIDERA sídlí na katastrálním území městského obvodu Ostrava-Jih, rozhodl se městský obvod podpořit v rámci dotačního programu v oblasti školství a vzdělávání a kultury; volného času dětí a mládeže a prevence kriminality; sportu; sociální péče podpořit finančně vítkovickou hokejovou mládež.

HC VÍTKOVICE RIDERA, spolek - provozovatel vítkovické hokejové mládeže od přípravky až po týmy Akademie Českého hokeje, navíc spolupracuje se školami na území obvodu Ostrava-Jih, jakými jsou ZŠ B. Dvorského v Bělském lese, nebo sportovní gymnázium Emila a Dany Zátopkových v Zábřehu. I tím přispívá hokejový klub k rozvoji sportovního povědomí a k úspěšnému propojení kvalitního vzdělání a sportovního rozvoje.