Osmáci brali v Popradě stříbro

Osmáci Vítkovic vybojovali na tradičním Tatravagónka Cupu v Popradě stříbrné medaile, a to i přes to, že většina soupeřů byla o rok starší.

Tradiční předvánoční Tatravagónka Cup ve slovenském Popradu se ani letos nemohl obejít bez vítkovické účasti. Osmáci pod vedením trenérů Luďka Krayzla a Petra Piechy byli rovněž jedinými zástupci českého hokeje na turnaji a vybojovali krásné druhé místo.

Soutěž se hrála systémem každý s každým 2x 20 minut, přičemž každý poločas se započítával jako samostatný výsledek. Vítkovičti tak odehráli reálně 5 zápasů, ale zapsali do tabulky 10 výsledků. Ze zmíněných 10 poločasů jen 2 nevyhráli, a to s později zlatými Košicemi - nejprve remíza 2:2, následně porážka 0:5.

Vítkovické stříbro z Popradu je o to cennější, že většina týmů dorazila na turnaj s o rok staršími hráči.