V prvním zápase Češi vyzvali reprezentaci Švýcarska, se kterou v srpnu sehráli tři přátelská utkání. Tentokrát se ale z vítězství 5:3 radoval soupeř. Do zápasu se Slovenskem v brance nastoupil Jan Láryš, který inkasoval pouze jednu branku a byl tak základním stavebním kamenem pro vysoké vítězství 6:1. Češi získali výhrou potřebné sebevědomí, které uplatnili také v následujícím zápase, ve kterém Němcům nasázeli potupnou desítku. Pod tu se jednou brankou podepsal také Ladislav Svozil. Do posledního zápasu proti Spojeným státům americkým šli Češi povzbuzeni svou střeleckou formou, jenže po divoké první třetině prohrávali 4:3. Následně se oba celky malinko zatáhly do defenzivy a druhá třetina přinesla jen jednu branku na každé straně. V poslední periodě se opět naplno ukázal klid na českých holích a Češi v brance s Janem Láryšem otočili na výsledných 8:6.
ŠVÝCARSKO - ČESKO 5:3 (3:0, 1:0, 1:3)
Branky a nahrávky: 7. Fueter, 10. Fuhrer L. (Grossniklaus), 11. Sauthier (Bizzozero, Guzzi), 37. Bouvard (Castiglioni, Sauthier), 52. Fueter (Bouvard) – 46. Katolický (Huk), 49. Tomek, 51. Ruml (Bělohorský)
Česko: Poletín (Láryš) – Vaněček, Kachlíř, Ruml, Nedorost, Burda, Studnický, Hora – Katolický, Tomek, Novák – Bělohorský, Huk, Švancar – Kerbler, Mařík, Kubín – Svozil, Krajdl, Maxa – Matějka
SLOVENSKO - ČESKO 1:6 (0:1, 1:3, 0:2)
Branky a nahrávky: 35. Bereš (Čurlej, Zvolenský) - 20. Katolický (Kachlíř, Tomek), 22. Bělohorský (Novák), 29. Katolický (Huk), 32. Novák (Nedorost), 42. Kerbler (Matějka), 58. Tomek (Katolický).
Česko: Láryš (Poletín) - Kachlíř, Vaněček, Burda, Ruml, Nedorost, Hora, Studnický - Švancar, Tomek, Katolický - Novák, Huk, Bělohorský - Matějka, Mařík, Kerbler - Maxa, Krajdl, Kubín - Svozil.
ČESKO – NĚMECKO 10:1 (3:0, 3:0, 4:1)
USA - ČESKO 6:8 (4:3, 1:1, 1:4)