Sleva 15 % pro členy klubu HC VÍTKOVICE RIDERA v areálech Ridera Sport a Skalka Family Park

Náš generální partner, společnost Ridera, poskytuje od této chvíle všem majitelům našich klubových členských karet slevu do areálů Ridera Sport a Skalka Family Park ve výši 15 %. Sleva se vztahuje na vstupy do těchto areálů pro majitele členské karty + 1 jeho doprovod. 

Vážení kolegové, členové našeho klubu.

Rádi bychom vám touto cestou oznámili, že náš generální partner, společnost Ridera, poskytuje od této chvíle všem majitelům našich klubových členských karet slevu do areálů Ridera Sport a Skalka Family Park ve výši 15 %. Sleva se vztahuje na vstupy do těchto areálů pro majitele členské karty + 1 jeho doprovod. 

Pro uplatnění slevy na vstup do areálu Skalka Family Park je zapotřebí provést nákup vstupenky online v sekci Partnerské vstupné (https://www.skalkaostrava.cz/partnerske-vstupne/) a následně se prokázat členskou kartou při vstupu do areálu. 

V areálu Ridera Sport lze slevu uplatnit v případě fyzického nákupu vstupu na recepci areálu prokázáním se členskou kartou. 

Partnerská sleva 15 % nemůže být uplatněna na již zlevněné služby či zvýhodněné balíčky služeb. 

O aktuálních akcích a službách v obou areálech vás budeme pravidelně informovat, abyste svou slevu mohli využít na maximum.