Další komplikace pro juniory. Také dorost o víkendu jen jednou

Ani o tomto víkendu neodehrají junioři kompletní zápasovou porci. Páteční zápas v Třinci se z technických důvodů na straně soupeře rovněž odkládá, a tak modro-bílé čeká jen sobotní cesta do Havířova. Dorostenci po čtyřech výhrách v řadě míří měli zamířit ve čtvrtek do Přerova, ale utkání bylo na žádost domácího týmu také odloženo a dorost tak čeká pouze v sobotu zápas se Šumperkem.

Je to další komplikace pro juniorský tým Vítkovic. Modro-bílí od začátku sezony odehráli zatím jen dva zápasy. Minulý víkend nehráli, na vině byly technické problémy na straně Českých Budějovic a Salcburku, vinou kterých soupeři nebyli schopní dorazit k zápasům do Ostravy. O tomto víkendu měl tým trenérů Pavla Trnky a Romana Ryšánka vyzvat nejprve Třinec a pak Havířov. Z dvou utkání ale zbylo jen to na ledě AZetu. Do WERK ARÉNY Ostravané v pátek nepojedou, znovu kvůli technickým problémům na straně soupeře. „Bohužel to není ideální, ale nedá se nic dělat. Zápasy se občas přesouvají, to se stává. My spíše ale řešíme fakt, že se nám takto sešly hned tři zápasy, což znamená, že náš tým během čtrnácti dnů odehraje jen jeden zápas, a to je hodně málo,“ trápí trenéra Pavla Trnku. Jeho svěřenci mají na kontě zatím bod za prohru po základní hrací době s Mladou Boleslaví.

To dorostenci Vítkovic jsou v tempu a hlavně při síle. S plným počtem bodů vedou tabulku východní skupiny. Tým Darka Stránského a Jana Vavrečky zatím neztratil ani bodík, čtyři výhry v řadě na kontě jsou důkazem povedeného startu sezony, jen neusnout na vavřínech! Původně měl dorost ve čtvrtek vyrazit do Přerova, ale v den utkání požádali Hanáci o odložení z technických důvodů. Čtvrteční zápas se tak nakonec nekoná a vítkovický tým do 16 let čeká o tomto víkendu pouze sobotní domácí duel se Šumperkem.

ZÁPASY DOROSTU HC VÍTKOVICE RIDERA

ZÁPASY JUNIORŮ HC VÍTKOVICE RIDERA