Rozpis utkání

Zvolte sezónu:
1. kolo 15.9.2022 16:00 Ostrava, Multifunkční hala HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - HC Olomouc (OLO)
4:3
0:1 3:0 1:2
2. kolo 17.9.2022 12:00 Přerov, MEO Arena HC ZUBR Přerov (PRE) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
3:1
0:1 2:0 1:0
3. kolo 22.9.2022 16:00 Ostrava, Multifunkční hala HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - HK MD Šumperk (MDS)
4:1
1:0 1:0 2:1
4. kolo 24.9.2022 13:00 Třinec, WERK ARENA HC Oceláři Třinec (TRI) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
5:0
3:0 1:0 1:0
5. kolo 29.9.2022 16:00 Ostrava, Multifunkční hala HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - PSG Berani Zlín (ZLN)
4:1
1:0 0:1 3:0
6. kolo 01.10.2022 12:30 Brno, Winning Group Arena HC KOMETA BRNO (KOM) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
1:2
0:1 0:0 1:0
7. kolo 06.10.2022 16:00 Ostrava, Multifunkční hala HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - HC RT Torax Poruba (POR)
6:3
1:1 1:1 4:1
8. kolo 08.10.2022 17:30 Olomouc, Zimní stadion HC Olomouc (OLO) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
4:10
3:4 0:4 1:2
9. kolo 20.10.2022 16:00 Ostrava, OSTRAVAR ARÉNA HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - HC ZUBR Přerov (PRE)
5:1
0:0 2:1 3:0
10. kolo 22.10.2022 13:15 Šumperk, Škoda aréna HK MD Šumperk (MDS) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
1:2
1:0 0:0 0:1
11. kolo 27.10.2022 16:00 Ostrava, Multifunkční hala HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - HC Oceláři Třinec (TRI)
1:3
0:1 1:1 0:1
12. kolo 29.10.2022 15:30 Zlín, PSG arena PSG Berani Zlín (ZLN) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
5:4
4:1 0:2 1:1
13. kolo 17.11.2022 16:00 Ostrava, Multifunkční hala HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - HC KOMETA BRNO (KOM)
5:2
3:0 2:1 0:1
14. kolo 19.11.2022 12:15 Ostrava, RT TORAX ARENA HC RT Torax Poruba (POR) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
2:1
0:0 1:1 1:0
1. kolo 25.11.2022 17:30 Praha, Zimní stadion Eden HC Slavia Praha (SLA) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
8:3
3:2 3:0 2:1
2. kolo 26.11.2022 12:00 Praha - Holešovice, Sportovní hala Fortuna HC Sparta Praha (SPA) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
6:4
2:2 0:0 4:2
3. kolo 02.12.2022 17:00 Ostrava, Multifunkční hala HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - HC RT Torax Poruba (POR)
4. kolo 03.12.2022 13:00 Ostrava, Multifunkční hala HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - HC Oceláři Třinec (TRI)
5. kolo 09.12.2022 17:00 Karlovy Vary, KV Arena, tréninková plocha HC Energie Karlovy Vary (KVA) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
6. kolo 10.12.2022 13:00 Plzeň, LOGSPEED CZ Aréna HC ŠKODA PLZEŇ (PLZ) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
7. kolo 16.12.2022 17:00 Ostrava, OSTRAVAR ARÉNA HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - Mountfield HK, a.s. (MHK)
8. kolo 17.12.2022 13:00 Ostrava, OSTRAVAR ARÉNA HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - HC DYNAMO PARDUBICE (PCE)
9. kolo 06.1.2023 15:00 Mladá Boleslav, ŠKOENERGO Aréna BK Mladá Boleslav (MBL) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
10. kolo 07.1.2023 12:00 Liberec, Svijanská aréna Bílí Tygři Liberec (LIB) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
11. kolo 13.1.2023 15:00 Ostrava, Multifunkční hala HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - PSG Berani Zlín (ZLN)
12. kolo 14.1.2023 12:00 Zlín, PSG arena PSG Berani Zlín (ZLN) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
13. kolo 20.1.2023 15:00 Ostrava, Multifunkční hala HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - HC Slavia Praha (SLA)
14. kolo 21.1.2023 12:00 Ostrava, Multifunkční hala HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - HC Sparta Praha (SPA)
15. kolo 03.2.2023 15:00 Ostrava, RT TORAX ARENA HC RT Torax Poruba (POR) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
16. kolo 04.2.2023 12:00 Třinec, WERK ARENA HC Oceláři Třinec (TRI) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
17. kolo 17.2.2023 15:00 Ostrava, Multifunkční hala HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - HC Energie Karlovy Vary (KVA)
18. kolo 18.2.2023 12:00 Ostrava, Multifunkční hala HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - HC ŠKODA PLZEŇ (PLZ)
19. kolo 24.2.2023 15:00 Hradec Králové, ČPP ARÉNA Mountfield HK, a.s. (MHK) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
20. kolo 25.2.2023 12:00 Pardubice, enteria arena HC DYNAMO PARDUBICE (PCE) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
21. kolo 03.3.2023 15:00 Ostrava, Multifunkční hala HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - BK Mladá Boleslav (MBL)
22. kolo 04.3.2023 12:00 Ostrava, Multifunkční hala HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - Bílí Tygři Liberec (LIB)