Dorost se vrátil na vítěznou vlnu

Dorostenci Vítkovic se prvním sezonním nezdaru ve Zlíně oklepali a v úterní dohrávce zvítězili na ledě Havířova.

Jednou to přijít muselo – dorostenci Vítkovic po osmi vítězstvích v řadě museli skousnout porážku. Minulou sobotu ve Zlíně padli těsně 3:4. Byl to vyrovnaný zápas s mocným finišem modro-bílých, který ale nakonec úspěch neslavil. Do statistik se zápas zapsal hlavně hromadnou šarvátkou po třetí siréně, kdy provokace domácích vygradovaly natolik, že se do sebe obě střídačky pustily a rozhodčí po skončení zápasu rozdali 178 trestných minut.

První neúspěch však svěřenci trenérů Darka Stránského a Jana Vavrečky hned při první příležitosti odčinili. V úterý na ledě Havířova si šli od začátku za svým a i když se domácí AZet snažil držet krok, Ostravané byli lepší a produktivnější a zaslouženě zvítězili 4:1. Nejen, že se tím vrátili na čelo tabulky skupiny východ, ale dohrávkou srovnali počet zápasů s druhým Třincem a rozdíl mezi rivaly je nyní tříbodový.

Další program vítkovického dorostu je následující – ve čtvrtek 21. října doma od 16:00 se Vsetínem, v sobotu 23. října v Olomouci.

ZÁPASY DOROSTU HC VÍTKOVICE RIDERA