Přípravné zápasy dorostu: Prověrkou turnaj v Berlíně

Start sezony Extraligy dorostu se blíží. Vítkovický tým pod vedením trenérů Darka Stránského a Romana Mrázka absolvuje v přípravě především turnajovou zátěž. Poslední velkou prověrkou bude o víkendu tradiční mezinárodní turnaj v Berlíně.

Start sezony Extraligy dorostu je naplánován na 7. září. To vstoupí vítkovičtí dorostenci do nového soutěžního ročníku, když v úvodním utkání vyzvou doma Kometu Brno. Ostravský tým se na sezonu připravuje především prostřednictvím turnajových zápasů. Kromě neoficiálního modelového utkání se Vsetínem se svěřenci trenérů Darka Stránského a Romana Mrázka představili na dvou velkých mezinárodních pohárech v Třinci a v Ostravě.

Zatímco třinecký President Cup Vítkovickým ne zcela vyšel a skončili mimo medailové pozice, domácí OSTRAVA HOCKEY CUP 2023 skončil zlatým úspěchem. A to Vítkovičtí postavili dokonce dva výběry. První - a-výběr "modrá" turnaj vyhrál, druhý - b-výběr "bílá" skončil sice poslední, ale sahal po 3. místě a svým vítězstvím nad výběrem Trenčianských Teplic dopomohl k výhře "modré".

Poslední velkou prověrkou před startem sezony je nyní o víkendu tradiční mezinárodní turnaj v Berlíně Hockey is Diversity. Vítkovičtí míří do hlavní metropole Německa již poněkolikáté, ostravský klub udržuje s Eisbären Berlin Juniors v tomto směru velice čilý a úspěšný kontakt. Obdobně jako Berlín startoval v Ostravě, Vítkovice nyní míří do Berlína.

Přípravné zápasy HC VÍTKOVICE RIDERA - dorost

President Cup - Třinec