Starší přípravkaZÁPASY
Rozpis utkání
1. kolo 29.10.2023 10:15
Opava, Zimní stadion
Hokejový klub Opava s.r.o. (OPA) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
1. kolo 29.10.2023 11:15
Opava, Zimní stadion
HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - HC RT Torax Poruba (POR)
2. kolo 12.11.2023 15:00
Ostrava, Multifunkční hala
HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - HC Studénka (STU)
2. kolo 12.11.2023 17:00
Ostrava, Multifunkční hala
HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - HK Nový Jičín (NOV)
3. kolo 17.12.2023 11:30
Frýdek-Místek, Hala Polárka
HC Frýdek-Místek (FRM) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
0:0
0:0
0:0
0:0
3. kolo 17.12.2023 12:30
Frýdek-Místek, Hala Polárka
HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - HC AZ Havířov 2010 (HAV)
0:0
0:0
0:0
0:0
4. kolo 14.1.2024 11:30
Studénka, Zimní stadion
HC Oceláři Třinec (TRI) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
0:0
0:0
0:0
0:0
4. kolo 14.1.2024 12:45
Studénka, Zimní stadion
HC Studénka (STU) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
0:0
0:0
0:0
0:0
5. kolo 11.2.2024 09:00
Ostrava, Multifunkční hala
HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - HC Černí vlci (CER)
0:0
0:0
0:0
0:0
5. kolo 11.2.2024 11:15
Ostrava, Multifunkční hala
HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT) - HC Frýdek-Místek (FRM)
0:0
0:0
0:0
0:0
6. kolo 10.3.2024 10:00
Kopřivnice, Zimní stadion
HC RT Torax Poruba (POR) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
0:0
0:0
0:0
0:0
6. kolo 10.3.2024 09:00
Kopřivnice, Zimní stadion
HC Kopřivnice (KOP) - HC VÍTKOVICE RIDERA (VIT)
0:0
0:0
0:0
0:0
1. kolo 29.10.2023 10:15
Opava, Zimní stadion
Hokejový klub Opava s.r.o. B (OPA) - HC VÍTKOVICE RIDERA B (VIT)
1. kolo 29.10.2023 11:15
Opava, Zimní stadion
HC VÍTKOVICE RIDERA B (VIT) - HC RT Torax Poruba B (POR)
2. kolo 12.11.2023 15:00
Ostrava, Multifunkční hala
HC VÍTKOVICE RIDERA B (VIT) - HC Studénka B (STU)
2. kolo 12.11.2023 17:00
Ostrava, Multifunkční hala
HC VÍTKOVICE RIDERA B (VIT) - HK Nový Jičín B (NOV)
3. kolo 17.12.2023 11:30
Frýdek-Místek, Hala Polárka
HC Frýdek-Místek B (FRM) - HC VÍTKOVICE RIDERA B (VIT)
0:0
0:0
0:0
0:0
3. kolo 17.12.2023 12:30
Frýdek-Místek, Hala Polárka
HC VÍTKOVICE RIDERA B (VIT) - HC AZ Havířov 2010 B (HAV)
0:0
0:0
0:0
0:0
4. kolo 14.1.2024 11:30
Studénka, Zimní stadion
HC Oceláři Třinec B (TRI) - HC VÍTKOVICE RIDERA B (VIT)
0:0
0:0
0:0
0:0
4. kolo 14.1.2024 12:45
Studénka, Zimní stadion
HC Studénka B (STU) - HC VÍTKOVICE RIDERA B (VIT)
0:0
0:0
0:0
0:0
5. kolo 11.2.2024 09:00
Ostrava, Multifunkční hala
HC VÍTKOVICE RIDERA B (VIT) - HC Černí vlci B (CER)
0:0
0:0
0:0
0:0
5. kolo 11.2.2024 11:15
Ostrava, Multifunkční hala
HC VÍTKOVICE RIDERA B (VIT) - HC Frýdek-Místek B (FRM)
0:0
0:0
0:0
0:0
6. kolo 10.3.2024 10:00
Kopřivnice, Zimní stadion
HC RT Torax Poruba B (POR) - HC VÍTKOVICE RIDERA B (VIT)
0:0
0:0
0:0
0:0
6. kolo 10.3.2024 09:00
Kopřivnice, Zimní stadion
HC Kopřivnice B (KOP) - HC VÍTKOVICE RIDERA B (VIT)
0:0
0:0
0:0
0:0