PŘIHLÁŠKA DO HOKEJOVÉ ŠKOLY

Dokument „Přihláška do hokejové školy“ si vyzvedněte u vedoucí přípravky.

Tréninků se mohou zúčastnit všechny děti s platnou Přihláškou do hokejové školy.

 

LÉKAŘSKÉ POTVRZENÍ

Upozorňujeme rodiče, že s platností od 25. 2. 2019 jsou všichni rodiče MLADŠÍ PŘÍPRAVKY, bez výjimky, povinni po uplynutí zkušební doby jednoho měsíce dodat vedoucí přípravky„Zdravotní posudek o způsobilosti hrát hokej“ vč. „Klidového EKG“.

„Žádost o posouzení zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu“ vystaví dětský lékař na základě výsledků EKG. Je nutné, aby byl dokument vystaven pro sportovní disciplínu „lední hokej„. Výše zmíněný dokument má k dispozici pediatr.

Bez splnění této povinnosti (nařízené vyhláškou ČSLH) nebude dítěti povolena účast na tréninku. Jakákoliv výjimka z této povinnosti musí být oznámena vedoucí přípravky a schválena hlavním trenérem. Potvrzení je platné 1 rok.

Vyšetření klidového EKG si můžete zajistit např. na Klinice sportovní medicíny (krátké objednací lhůty). Domluvit se můžete rovněž u MUDr. Jaroslavy Kunčarové, Dr. Martínka 1491/7, tel.: 595 703 346, příp. zajistit sami u jiného lékaře.

 

HOKEJOVÉ VYBAVENÍ

Aby byly na ledě vaše děti kvalitně chráněny, musí mít také patřičné vybavení. Na níže přiloženém odkazu naleznete jednotlivé části výstroje malého hokejisty.

Rovněž můžete shlédnout instruktážní video, ve kterém se dozvíte, jak správně obléct dítě do výstroje.

Upozornění! Všechny děti musí mít na trénink na ledové ploše oblečený nákrčník (jedná se o povinný prvek u dětí). Bez nákrčníku nebude povolen dítěti vstup na ledovou plochu.

Zapůjčení výstroje si můžete domluvit u pana Patrika Cirkla, tel. 723 125 738.